Haber

Şampiyonluk voleybola talebi artırdı!

İSTANBUL (İGFA) –Türk Kadın Voleybol Takımımızın uluslararası arenada kazandığı tarihi zaferlerin ardından ülkemiz gençlerinin voleybola ilgisi her geçen gün artıyor.

Hizmet platformu Armut’ta voleybol özel dersi talebini incelediğinde milli takımın başarısının özel ders talebini artırdığı görüldü.

ULUSLAR LİGİ ŞAMPİYONLUĞU TALEBİ YÜZDE 180 ARTTI

Türk kadın voleybol takımı, dünyanın en iyi 16 grubunun mücadele ettiği uluslar liginde her yıl yeni bir başarıya imza atıyor.

Özellikle ligler çağında bu ilgi doruğa çıkıyor. Bu yıl Milletler Ligi’nden şampiyonluk kazanan kadın voleybol grubumuz, genç sporcu adaylarının voleybol sevgisini körüklüyor. Temmuz 2023’te tüm voleybol özel ders ve kurs servis çağrıları geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 180, Ağustos 2023’e göre ise yüzde 170 arttı.

AVRUPA ŞAMPİYONUNUN REKOR TALEP: YÜZDE 700 ARTIŞ

Avrupa şampiyonu Milli Takım’ın da etkisiyle eylül ayında taleplerin rekor bir hızla artmaya başladığını belirten platform yöneticileri, velilerin çocuklarına en özgün voleybol sahasını bulmak için kendilerini tercih ettiğini söyledi.

Uluslar Ligi galibiyetiyle ivme kazanan voleybol sahası ve özel ders hizmeti trendinin eylül sonu itibarıyla bir önceki yıla göre yüzde 700 oranında büyümesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu